Co począć gdy znudziły nam się popularne tynki?

Posted on 11/01/2019 7:34am

Jeżeli znudziły nam się gładkie ściany, wyszukane tynki a także tapety, idealnym pomysłem na nadanie wnętrzu nowego wyglądu będzie klinkier. To oryginalna ozdoba nie tylko salonu, ale również może znaleźć zastosowanie w reszcie pomieszczeń naszego domu. Jeden z najbardziej pożądanych w ostatnich latach materiałów wykończeniowych. Klinkier możemy położyć całościowo, tudzież na fragmentyFenomenalnie odnajduje się zarówno w wyszukanych, jak i prostych projektach.
cegły
Author: OakleyOriginals
Source: http://www.flickr.com
Z racji wykorzystania produktu, możemy wyznaczać poszczególne strefy funkcjonalne w mieszkaniu. Jeśli salon łączy się z jadalnią, okładzina zaakcentuje wizualnie granice części, w której jemy. Podobny trick znajdzie rozwiązanie również w dużych pokojach dziennych, kiedy chcemy oddzielić strefę w której pracujemy od miejsca w którym relaksujemy się. Jednak zanim zdecydujemy się na ściany z klinkieru, powinniśmy określić styl, który preferujemy a także to czy zależy nam na chłodnych czy też ciepłych odcieniach. Najlepsza oferta cegieł klinkierowych - budowanie z klinkieru.


Kolejnym plusem stosowania cegieł klinkierowych jest ochrona ścian przed defektami i zabrudzeniami, co ma wielkie znaczenie w często uczęszczanych miejscach, takich jak domowe salony, hole czy restauracje. Z uwagi na walory dekoracyjne oraz odporność na długotrwałe działanie wysokich temperatur, klinkier jest popularnie wykorzystywany przy wykończeniach kominków, dzięki czemu uzyskują charakter nowatorski i modny. Zdecydujmy się więc na zamontowanie go, a z cała pewnością będziemy zadowoleni z podjętej decyzji.
cegły
Author: Chilanga Cement
Source: http://www.flickr.com
Ponieważ klinkier posiada dużo zalet – niepowtarzalny klimat, ponadczasowość i trwałość koloru, idealnie sprawdza się na fasadach (zobacz opinie użytkowników). Dom z klinkieru wyróżnia ponadczasowa elegancja i styl, natomiast łagodna kolorystyka połączona ze szlachetnym materiałem powoduje, iż trudno odróżnić dom sprzed stuleci od tego postawionego współcześnie. Elewacje z klinkieru są nieco droższe od popularnych tynków, jednak mają swój niepowtarzalny urok i klimat.

Tags: klinkier