Glazura do Twojego mieszkania

Posted on 14/03/2019 2:17pm

Każdy z nas wspomina czasy, gdy na aranżację mieszkania trzeba było oszczędzać środki przez 20 lat. Dostęp do artykułów do wykończenia był bardzo ograniczony – boazeria na ścianach czy kasetony na suficie były majętności. Zakupy w dzisiejszym supermarkecie remontowo - budowlanym spowoduje u wielu o ból głowy. Ozdobienie podłóg czy nietuzinkowe ich wykończenie uzależnione jest jedynie od tego ile pieniędzy możemy przeznaczyć a także naszej pomysłowości.
Kuchnia marzeńWyremontowanie aneksu kuchennego tak, aby z wyjątkiem użyteczności wywierała wrażenie swoim wyglądem nie jest trudne. Wybierać możemy płytki kuchenne o przeróżnych barwach, wzorach i fakturze, można je dowolnie zestawiać z kolorem wnętrza, sprzętem kuchennym czy tworzyć kompozycję z wielu rodzajów płytek i kafelek. Przy zakupie glazury powinniśmy zwrócić uwagę na właściwości ścierne kafelek, te o wysokim współczynniku ścieralności będą służyły przez następnych kilkanaście lat.

Perfekcyjna łazienka Płytki łazienkowe w sklepie internetowym należy dobierać zgodnie z odcieniami akcesoriów łazienkowych – morskie czy lawendowe poprawią nasz komfort oraz relaks po wielogodzinnej pracy. Podkreślić należy, z uwagi na długotrwały kontakt z wodą płytki ceramiczne są bardzo odporne na wilgoć i wykazują działanie przeciwgrzybiczne. Jest to szczególnie istotne gdy mieszkają z nami pociechy. Brud oraz wilgoć zbierające się w zakamarkach kafli i płytek nie tylko nie wyglądają dobrze, ale przede wszystkim są skupiskiem drobnoustrojów wywołujących infekcje grzybicze.Fugi
Author: jaydubyasee
Source: http://www.flickr.com
Kafelki w całym domu – świetny pomysł?Bardzo popularne wśród konsumentów są płytki alaska. Cechują się one ogromną wytrzymałością oraz odpornością na ścieranie, możemy je położyć na podłodze w holu oraz w pokojach i na zewnątrz. Podjazd czy taras położony z płytek z pewnością zdziwią naszych gości. Do ozdobienia ścian możemy również wykorzystać płytki ceramiczne łącząc je z kafelkami z innej kolekcji.

Na zakończenie naszego krótkiego przeglądu po świecie kafli i płytek, wypada tylko planując remont mieszkania polecić modernistyczne ceramiczne kafelki i płytki. Dzięki nim wnętrze będzie miało charakter i nietuzinkowy wygląd. Dokonując wyboru płytek przeźroczystych możemy stworzyć świetliste kompozycje wpuszczające światło.

Tags: taras, kafelki, komfort, kontakt, współczynnik, wykończenie