Jak zakupić dobrą i ekonomiczną myjkę cisnieniową?

Posted on 09/08/2019 7:40am

Jeśli masz własny dom z garażem, w którym dodatkowo stoi przynajmniej jeden pojazd, to prędzej lub później dotrzesz do wniosku, że stanowczo lepiej będzie przenieść kwestię mycia pojazdu ze specjalnych myjni wprost na swoje podwórko.
To jest znacznie szybsze a przy umiejętnym użyciu ciśnienia wody, mogłoby w szerszej perspektywie być nawet tańsze.


wywóz odpadów
Author: Arvell Dorsey Jr.
Source: http://www.flickr.com


Warto wiedzieć, że w przypadku używania tego typu produktu jak myjki ciśnieniowe, wykorzystanie wody utrzymuje się na poziomie ok.

Powstała moja strona www (http://www.aner.com.pl/prod/plaskowniki) - wejdź w ten link, przeczytaj temat oraz napisz proszę własny komentarz. Będziemy wdzięczni.

400 l na 1h pracy, w czasie gdy zwykły wąż ogrodowy wykorzystuje jej kilka razy więcej - nawet ok. 3000 litrów na 1h.

Jeśli opisywany tekst okazał się dla Ciebie interesujący, nie czekaj i przeczytaj szczegóły tutaj smartbox wrocław - poznasz jeszcze bardziej szczegółowe dane.

Jednak naturalnie wszystko jest zależne od sposobu, w który korzystamy z tych urządzeń. W obu można by wyregulować nie tylko czas użycia cieczy, ale również ciśnienie za pomocą którego realizujemy określone prace. W przypadku myjek do zastosowań prywatnych, wystarczyłoby kupić myjkę, jaka generuje ciśnienie do 150 bar. Jeżeli jednak żyjemy gdzieś na uboczu większych miast, gdzie nie brakuje błotnistych dróg, należałoby pomyśleć nad zakupem nieco mocniejszej myjki - tego typu, jaka pracuje przy ciśnieniu od 150 do 400 barów.


W chwili nabywania myjki powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na: wydajność pompy, ciśnienie, największą temperaturę cieczy doprowadzanej do narzędzia oraz długość węża, wymiary i ciężar myjki. Istotne jest również jej oprzyrządowanie dodatkowe w np. elementy wymienne.
Przykładowo czy w opakowaniu mamy dodatkowe szczotki, czy trzeba je dokupić? Jak długi jest przewód elektryczny i jak znaczny jest wąż doprowadzający wodę? Czy wytwórca zaoferował parę końcówek czy też może posiadamy końcówkę uniwersalną?

Tags: dom, zakup, element, prace, Rozmiar