Jeśli jesteśmy właścicielami domu i właśnie zaplanowaliśmy remont podłóg, to należy pomyśleć jednocześnie o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych oraz drzwi fornirowanych

Posted on 10/07/2019 7:37am

O nieruchomość należy troszczyć się. Czasami musimy coś naprawić, aby wszystko funkcjonowało jak należy, a czasami po prostu mamy chrapkę na odświeżenie domu i wymianę mebli i drzwi oraz przemalowanie ścian.
Jeśli już zabieramy się za niewielki remont należy rozejrzeć się za z nowościami, które w ostatnim okresie pojawiły się w sprzedaży.


drzwi fornirowane
Author: Oto Polska Blog
Source: http://www.flickr.com


Drzwi fornirowane,podobne do tych invado.pl/aktualnosc/nowe-modele-drzwi-fornirowanych-invado, są w ostatnim czasie niezwykle popularne. Są tańsze niż drzwi drewniane, a prezentują się identycznie. Cała niewiadoma jest w sposobie przygotowania. W środku drzwi jest popularniejsze, a tym samym nie tak drogie drewno, a od zewnątrz już takie, jakie wybierzemy - dąb, orzech lub inne. Na środkową warstwę drewna są nakładane kilkumilimetrowe słoje tego drewna, które będzie zauważalne dla wszystkich. drzwi fornirowane zawsze będą wyglądały jak najlepszej jakości drzwi drewniane, bo takie one właśnie są.

Kliknij tu oraz zobacz przykłady (https://thermagen.pl/), które też mówią o opisywanej problematyce. Przeczytasz tam informacje, które na pewno powiększą Twą wiedzę w tej sprawie.

Niektóre forniry mają widoczną porowatość materiału, a niektóre po zalakierowaniu staną się stosunkowo gładkie. Wszystko jest zależne od drewna, które wybierzemy. Jeżeli planujemy już zakupić nowe drzwi, trzeba również pomyśleć o wymianie cokolików. Listwy przypodłogowe drewniane Invadopowinny być wykonane z identycznego drewna co drzwi. Wówczas będą się doskonale komponować i cieszyć oko jednolitą kolorystyką.
Listwy przypodłogowe drewniane mają różne wymiary. Ich niesłychaną zaletą jest to, że są wytrzymałe i nodporne na uszkodzenia. Są również wodoszczelne i nie gniją.

Tags: materiał, prezent, drzwi, plan, wnętrz