Karta hotelowa, która zastępuje nie tylko klucz, lecz wszystkie urządzenia elektryczne

Posted on 10/02/2019 7:36am

Czy pamiętacie jeszcze, iż dekadę temu ludzie podniecali się kartami mieszczącymi 20 piosenek? Prawda, iż zdaje się jakby było to setki lat temu? Dziś produkowane są karty o pojemności 64 GB, twarde dyski o pamięci 1000 TB, natomiast my chcemy porozmawiać na inny temat.


Pewna firma wprowadziła do sprzedaży nowatorski system, jaki automatyzuje pracę urządzeń w hotelu, a wszystko opiera się na…karcie hotelowej.
karta hotelowa
Author: Ospel
Source: Ospel


Wprowadzony system oparty jest przede wszystkim na bezprzewodowym łączu karta hotelowa-odbiornik pokojowy ( oferta dostępna pod adresem oferta, sprawdź na hotelowe). Nowatorski system nie tylko otworzy drzwi, w momencie gdy do czytnika przyłożona zostanie karta, ale także na bieżąco poinformuje w jakim miejscu w pokoju znajduje się właściciel karty. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pracownicy hotelu będą mogli szybciej zadziałać, jeśli ktoś zemdleje.

Po przeczytaniu tego wpisu, polecam (http://regeneracja-posadzek.pl/czyszczenie-posadzek-betonowych) odmienne informacje na prezentowany wątek, które będą równie wciągające.

Specjalne urządzenie, jakie zostanie połączone z komputerem hotelowym, może posiadać rozmaite funkcje. Najbardziej rozszerzone wersje będą posiadać funkcje: otwierania i zamykania pokoju gościa, włączania światła na powitanie, wyświetlanie statusu („proszę nie przeszkadzać” albo „proszę o sprzątaczkę), podłączenia wybranych obwodów elektrycznych i klimatyzacji, kontroli opuszczenia żaluzji i otwierania i zamykania okien. Nieprawdaż, iż jest to niesamowity system, jaki zezwala gościom praktycznie w pełni spersonalizować funkcje pokoju wedle prywatnych zwyczajów. Goście przez kartę ustalić w jakich godzinach system ma włączyć ogrzewanie, zasunąć rolety. System rozpozna również której karty użyto, zatem żaden inny gość nie będzie mógł wtargnąć do pomieszczenia, w dodatku system natychmiast informuje PRacowników o próbie wtargnięcia (więcej o karcie hotelowej).

Jeśli poszukujesz interesujących informacji na omawiany temat, to dokładnie sprawdź oryginalny materiał, który posiada warte uwagi informacje.

Zdaje się, iż jedyną wadą technologii jest komputer hotelowy, który w chwili awarii…odłączy wszystkie urządzenia w pomieszczeniach hotelowych. Lecz trwają już prace nad usprawnieniem systemu tak, aby urządzenia w pokojach funkcjonowały także w trybie awaryjnym.


Dziś za pomocą jednej karty człowiek będzie miał możliwość spersonalizować funkcje pokoju hotelowego pod własne potrzeby. Karta hotelowa nie tylko zastępuje klucze, lecz włączniki świateł, pilot do klimatyzacji, w gruncie rzeczy obsłuży wszystkie urządzenia oraz instalacje elektryczne.

Tags: urządzenie, rzeczy, PRacownik