Sporo osób montuje kamery we własnych mieszkaniach, aby je ochronić przed złodziejami

Posted on 14/03/2019 11:10am

Jeśli pragniemy zabezpieczyć własne mieszkanie, to dobrym rozwiązaniem będzie zainstalowanie kamerek w paru pokojach. W ten sposób będziemy mogli zarejestrować ewentualną kradzież albo szybko zawiadomić policję, gdy stanie się coś nieprzewidzianego.
kominek elektryczny
Author: Optiflame
Source: Optiflame


tworzywo
Source: http://sxc.hu/


Monitoring jest obecnie wyjątkowo niedrogi. Kiedyś można było go odnaleźć wyłącznie w najróżniejszych instytucjach jak placówki bankowe czy urzędy. Teraz dużo osób montuje kamerki we własnych mieszkaniach ( się z informacjami tutaj). Porządna kamera IP jest włączona do sieci komputerowej i może funkcjonować bezprzewodowo. Obraz zarejestrowany przez kamerkę można przykładowo oglądać na tablecie. Jeżeli zatem potrzebna nam będzie wysokiej klasy kamera IP, to z łatwością odnajdziemy sporo ciekawych propozycji w Internecie. W sprzedaży są modele o rozmaitych rozdzielczościach oraz ogniskowych.


kamera ip
Author: Amanda Halprin
Source: http://www.flickr.com


Jeśli chcemy oglądać rejestrowany przez kamerkę obraz, to warto dokupić także porządny sieciowy rejestrator. Bardzo powszechne są urządzenia firmy Hikvision. Możemy je zakupić we wszystkich dobrych sklepach internetowych. Do takiego rejestratora da się podłączyć kamery rozmaitych marek. Co istotne jeden rejestrator sieciowy Hikvision potrafi obsłużyć parę kamer w tym samym czasie. Z łatwością podłączymy do niego również dysk twardy. Jeśli zatem poszukujemy najlepszego rozwiązania do domu, to ten system powinien spełnić nasze oczekiwania.
Dobrze będzie jednak poprzeglądać asortyment kilku sklepów online, aby móc zestawić koszty. Bez wątpienia uda się nam też znaleźć jakieś interesujące okazje.

Tags: sprzedaż, produkt, rozwiązania, sklepach