Stylizacja mieszkania, czyli jak zdobyć nabywcę na dom

Posted on 12/06/2019 7:23am

Średni czas potrzebny na zbycie nieruchomości w Polsce, wynosi przeszło trzy miesiące. Jak sprzedać mieszkanie jak najszybciej? Dzięki niskobudżetowym metodom oferowanym przez Home Staging, nieruchomość zostanie należycie przygotowana i dopasowana pod błyskawiczną transakcję.

Co to jest Home Staging?
Mus z limonki   Kolor Roku 2011
Author: Dulux
Source: Dulux


Home Staging polega na zastosowaniu reguł marketingowych, w połączeniu ze stylizacją wnętrzarską, w celu wzbogacenia oferty handlowej i skróceniu czasu sprzedaży nieruchomości. Usługa obejmuje konkurencyjne cenowo działania wpływające na funkcjonalność, estetykę i pozytywny odbiór obiektu transakcji przez osoby zapoznające się z ofertą.
Odpowiednia aranżacja nieruchomości to jednak tylko element Home Stagingu. Nie ma to jednak wiele wspólnego z klasycznie pojmowaną architekturą wnętrz. Ważna strona: .

Elementy Home Stagingu oddziałują dodatnio tak na oferentów, jak i klientów. Sprzedający oferują estetyczny produkt o najwyższej jakości, a kupujący podejmują decyzję o kupnie, świadomi wartości nieruchomości.

Minimum wysiłku, maksimum korzyści
Okna marki Roto
Author: Roto Frank
Source: www.roto.pl


Zazwyczaj posiadacze nie potrafią krytycznym okiem spojrzeć na swoją nieruchomość, gdy podejmują decyzję o zbyciu. Nie znają także bieżących trendów i preferencji klientów. Oferty drogich domów i mieszkań, do których nie sposób wprowadzić się bez renowacji, nie cieszą się popularnością.

Większość oferentów nie zdaje sobie sprawy, że nawet drobne inwestycje w podstawowe naprawy i wymianę starych części wyposażenia pozwalają, żeby od razu znaleźć kupca na nieruchomość. Ciekawe źródła: .

Drobne usprawnienia i zmiany będące elementem Home Stagingu, stanowią idealną propozycję dla tych, którzy nie mają pomysłu jak sprzedać dom (zobacz układanie kostki brukowej lubelskie) oraz jak niezwłocznie sprzedać mieszkanie. Eksperci w tej dziedzinie są zaopatrzeni w wiedzę o najnowszych trendach na rynku nieruchomości i doświadczenie w zarządzaniu projektami, przy równoczesnym wzięciu pod uwagę czynnika ekonomicznego.

Tags: dom, mieszkanie, projekty domów, domów, wnętrz, oferty, produkt