Witamy w świecie kolumn i krokwii

Dzięki nam Twój budynek, nie dość że się nie zawali, to jeszcze będzie wyglądał rewelacyjnie i zachwycał do tego swoim niepowtarzalnym, klasycznym stylem. Mamy za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów i wyprodukowanych kolumn i innych elementów architektonicznych.

Zlecenia, które realizuje architekt

Posted on 22/10/2017 12:00am
dom - odbitka
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Wykonywaniem tego typu zleceń jak projektowanie ogrodów i wnętrz zajmuje się architekt wnętrz katowice. Może być wynajęty przez właścicieli posesji, na jakich mają stanąć nowe domy lub przez właścicieli kawiarni, galerii sztuki i pozostałych miejsc, w których wygląd estetyczny pełni bardzo ważną rolę.
Read more >>

Czy można sobie jakoś ułatwić aranżację wnętrz? Czy trzeba zawsze samemu zajmować się taką kwestią?

Posted on 22/10/2017 12:00am
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: Andrea Tornabene
Source: http://www.flickr.com
Wybudowanie swojego domu to dopiero początek długiego procesu urządzania go. Niektórzynie mogą się doczekać tego momentu jak będą mogli zabrać się za urządzanie przestrzeni. Inni jednak z trwogą myślą o tym ile decyzji jeszcze należy podjąć nim osiągnięty będzie efekt końcowy. Jakkolwiek zapatrywalibyśmy się na ten temat jest to rzecz, przez jaką musimy przejść. Czy natomiast można w jakiś sposób ułatwić sobie to zadanie?
Read more >>

Architekt wnętrz – czym się trudni oraz dlaczego powinieneś zastanowić się nad jego wynajmem, gdy aranżujesz mieszkanie?

Posted on 22/10/2017 12:00am
architekt
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas zdaje sobie sprawę, w jaki sposób powinno wyglądać nasze mieszkanie. Oczyma wyobraźni widzimy elegancki salon, funkcjonalną kuchnię z wymaganymi sprzętami lub uroczy pokoik dla dziecka, w którym już niebawem zamieszka nasz szkrab. Jednak nie wszyscy mają odpowiednie umiejętności i umie dobierać kolory, materiały czy zagospodarować przestrzeń, by wyglądała tak, jak chcieliśmy.
Read more >>

Wszystkie sprzęty w twoim mieszkaniu powinny odznaczać się najwyższą klasą, od tego zależy finalny efekt

Posted on 21/10/2017 7:16pm
bateria
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Najczęściej bywa tak, że jeśli decyduje się na wykonanie remontu, chce się podjąć rozległy zakres robót i odnowić całe lokum. Nie ma nic lepszego od odświeżonego wnętrza, szczególnie jeżeli nabywa się do niego nowiutkie wyposażenie oraz sprzęty. Trzeba mieć na uwadze, że dobór optymalnych produktów wykończeniowych posiada ogromne znaczenie dla ostatecznego efektu działania. Z tej przyczyny najlepiej decydować się na elementy wysokiej klasy, które będą się ze sobą estetycznie komponować.
Read more >>

Jak znacząca jest kwestia ulicznego oświetlenia LED

Posted on 21/10/2017 12:23pm
ulica
Author: Milosz1
Source: http://www.flickr.com
Najistotniejszym i jednocześnie kluczowym zadaniem oświetlenia ulicznego LED jest oświetlanie drogi późnym wieczorem i w nocy, czyli wtedy, gdy nie zdołamy korzystać ze światła słonecznego. Co więcej prawidłowo dobrane uliczne oświetlenie led oddziałuje także na podkreślenie walorów miasta i otoczenia. Nie można więc zaprzeczyć, iż oświetlenie takie realizuje bardzo znaczącą funkcję.
Read more >>

Dom już stoi i co wtedy, czyli co niezbędne jest aby wykończyć dom od środka

Posted on 21/10/2017 12:17pm
dom
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego domu to marzenie bez wątpienia dużej grupy osób. Obecnie naprawdę często marzenie to udaje się ziścić naprawdę wielkiej grupie osób. Samo postawienie ścian oraz przykrycie ich dachem to jednak jeszcze za mało, by w domu można było zamieszkać. Wnętrze wybudowanego dopiero domu musi bowiem zostać wykończone. Wiele osób zadaje pytanie co powinno się kupić, aby uzyskać bajeczne wnętrze, w którym mieszkanie będzie prawdziwą przyjemnością.
Read more >>

Znajdź oryginalne lampy które będą najlepsze do Twojego mieszkania?

Posted on 21/10/2017 12:16pm
lampa
Author: Technolux
Source: Technolux
Od kiedy Edison opatentował obecną żarówkę nieodłącznym elementem wyposażenia naszych mieszkań i domów stały się lampy. Przez ubiegłe lata ukazywały się coraz to nowe wzory i modele, ale ich funkcjonalność cały czas będzie dokładnie taka sama, czyli oświetlenie pomieszczeń. Dzisiaj lampy stały się również elementem ozdobnym, wybieranym do wnętrza i charakteru mieszkania, dlatego też projektanci co rusz wymyślają coraz to nowe serie i linie wzornicze.
Read more >>

Jak poprawić wygodę mieszkania w domku jednorodzinnym?

Posted on 18/10/2017 7:19pm
dom
Author: All images by outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Budowa swojego domu to na pewno wielkie przedsięwzięcie – budynek powinien nie tylko dobrze się prezentować, ale również zapewniać mieszkańcom wygodne warunki. W jaki sposób sprawić, by by dobrze się mieszkało?
Read more >>

Jakie wymogi musi spełniać pompa ciepła oraz czy opłaca się ją zakupić, aby ogrzewać dom? Co musimy wiedzieć?

Posted on 12/10/2017 10:14am
Pompa ciepła
Author: Junkers
Source: Junkers
Pompa ciepła to dość nowe urządzenie zapewniające ogrzanie mieszkania energią, która jest czerpana ze środowiska naturalnego. Pochodzi z ziemi, wody lub powietrza. Czy opłaca się zainwestować w tego typu pompę ciepła? W jaki sposób wygląda instalacja pompy ciepła? Czy dobrze wypada ona na tle różnych urządzeń, które służą do ogrzewania domu?
Read more >>

O tym, jak istotne są priorytety w naszym życiu. Każdy z nas ma konkretną hierarchię takich najważniejszych życiowych wartości

Posted on 12/10/2017 9:28am
przestronna i wygodna sypialnia
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Jeśliby tak się zastanowić, to wszędzie istnieje pewna hierarchia, jest zwyczajny porządek zadań i celów, określony porządek powinności i naszych najważniejszych rzeczy. Każdy tak ma,bez wyjątków. Maja tak osoby, które wzdrygają się na samą myśl o jakimś ładzie odnoszącym się do ich życia, mają nawet tak artyści, choć często sprawiają wrażenie ludzi, którzy nie mają nic zorganizowane. To mit, gdyż przykładowo artysta tworzy w pewnych ramach, których powinien się trzymać. Nie licząc eksperymentów literackich, to na przykład każdy pisarz musi potrafić trzymać się pewnej, obranej formy, tak żeby jego dzieło było możliwie najlepsze do czytania. Podobnie jest z innymi, bardziej przyziemnymi sprawami.
Read more >>

Schody dębowe mogą się pojawić w każdym domu

Posted on 11/10/2017 2:04pm
klatka schodowa
Author: Peter Galvin
Source: http://www.flickr.com
Trzeba zamontować schody z drewna egzotycznego. Jeżeli chcemy budować piętrowy dom, to z pewnością zastanawiamy się, jakie schody powinny łączy te dwa piętra, tak by okazały się bezpieczne i aby dobrze się po nich schodziło.
Read more >>

Zbiornik do hydroforu stanowi nieodzowny składnik
element sieci wodnej w domu.

Posted on 11/10/2017 1:57pm
woda w kranie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Każdy tego rodzaju zbiornik przeznaczony jest do przechowywania wody, która ma być używana do celów spożywczych lub przemysłowych. Działa on w zestawieniu z pompą hydroforową czy głębinową oraz tworzy w ten sposób całe zestawy hydroforowe, jakie służą do zasilania wodą instalacji mieszczących się w domach jednorodzinnych oraz gospodarstwach rolnych lub ogrodniczych, a także w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Read more >>

Ile kosztuje projekt domu? Które koszty do tego się zaliczają? Czy są większe różnice między różnymi firmami?

Posted on 11/10/2017 1:43pm
dom
Author: Inplus PR
Source: Inplus PR
Jak wiemy za każdy projekt domu, który nie został zrobiony przez nas samych, a chcemy go użyć do własnych potrzeb musimy zapłacić i nie ma tutaj nawet innej opcji. Wiadomo, że projekt, z którego chcemy skorzystać jest czyjegoś autorstwa, dlatego też trzeba to uszanować a za taką pracę musimy takiemu architektowi zapłacić, ponieważ jest to coś nad czym spędził na pewno dużo czasu.
Read more >>

Profesjonalny wzorzec nowomodnego inteligentnego budynku

Posted on 11/10/2017 1:24pm
dom
Author: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Source: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Inteligentne budownictwo wzbudza w dzisiejszych czasach coraz większe zaciekawienie i staje się coraz bardziej słynne. Wiele firm budowlanych proponuje obecnie sporządzenie profesjonalnego projektu inteligentnego domu i jego późniejszej realizacji.
Read more >>

Balustrady oraz ogrodzenia – o czym należy dziś wiedzieć, zanim podejmie się decyzję o kupnie konkretnego produktu?

Posted on 11/10/2017 1:24pm
balustrada
Source: pixabay
Budowa domu to wielki wysiłek finansowy, jednakowoż samo zakończenie murów i urządzenie pomieszczenia to jeszcze nie koniec wydatków. Każdy dom powinien posiadać odpowiednie ogrodzenie, jakie nie wpuści na teren posesji osób z zewnątrz. W dodatku, niezbędne okazują się również balustrady balkonowe, jako że większość nieruchomości jest w balkony wyposażonych. O czym trzeba koniecznie pamiętać, zanim kupi się określony artykuł?
Read more >>

Urządzamy dom: kwestie, o których zwyczajnie nie wolno zapomnieć

Posted on 11/10/2017 1:03pm
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Wybudowanie swojego domu to dla ogromnej liczby osób naprawdę ogromny sukces. Teraz na posiadanie własnego domu decyduje się naprawdę bardzo dużo osób. Warto jednak wiedzieć, że budowa domu to jeszcze nie ostatni etap prac. Po wykonaniu ścian trzeba zabrać się za niezwykle przyjemny etap prac: wykończenie wnętrza. Powinno się pamiętać, że jest to nie tylko wyjątkowo przyjemny, ale również najdroższy etap prac. To jednak od jego efektu uzależnione jest czy w domu będzie się nam mieszkało naprawdę miło. Bardzo dużo osób stawia pytanie co powinno się kupić, aby wykończyć dom wewnątrz.
Read more >>

Projekty niewielkich domów, jakie wcale nie muszą być pozbawione finezji

Posted on 11/10/2017 12:44pm
dom
Mnogość z nas marzy o wielkim ładnym domu, z doskonałym, obszernym salonem, co najmniej dwoma sypialniami i świetną kuchnią. Mieszkanie w takim domu bezsprzecznie byłoby czymś uroczym, aczkolwiek gdy pomyślimy o kosztach zbudowania tak ogromnego domu jednorodzinnego, a także o kosztach jego utrzymania… miny zdołają nam trochę zrzednąć. Niestety, nie każdy ma możność posiadania ślicznego, dużego domu z dwoma piętrami i wieloma prześlicznie urządzonymi pomieszczeniami.
Read more >>