Witamy w świecie kolumn i krokwii

Dzięki nam Twój budynek, nie dość że się nie zawali, to jeszcze będzie wyglądał rewelacyjnie i zachwycał do tego swoim niepowtarzalnym, klasycznym stylem. Mamy za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów i wyprodukowanych kolumn i innych elementów architektonicznych.

Pragniesz zatroszczyć się o zabezpieczenie powierzchni? Zastosuj izolacje polimocznikowe

Posted on 19/01/2018 12:29pm
budowa
Author: Wolf System Sp. z o.o.
Source: Wolf System Sp. z o.o.
Odpowiednia izolacja bywa bardzo istotną sprawą w wypadku obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych. Pozwala ona chronić poszczególne elementy konstrukcji przed działaniem wody oraz innych szkodliwych czynników. Wykazuje kluczowe znaczenie również dla ekonomii ogrzewania obiektów oraz wycieku ciepła.
Read more >>

Dokumenty wymagane do budowy garażu blaszanego - przeczytaj co trzeba mieć

Posted on 18/01/2018 12:50pm
garaż
Author: mrhayata
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie dało się odnotować rosnące zainteresowanie blaszanymi garażami. Te stosunkowo delikatne konstrukcje to świetny sposób na zabezpieczenie samochodu. Ich kupno jest o wiele tańsze od kosztów budowy murowanego garażu o podobnych parametrach. Blaszany garaż przytwierdzony za pomocą śrub do płyty betonowej jest, według art. 3 pkt 5 prawa budowlanego "tymczasowym obiektem budowlanym". Pewnym z kryteriów zaliczenia obiektów do owej kategorii jest bowiem brak trwałego połączenia konstrukcji z gruntem.
Read more >>

Już dziś idź na zakupy do marketu budowlanego, w którym kupisz wszystko co jest Ci niezbędne

Posted on 18/01/2018 12:20pm
rynna
Author: Jnzl's Public Domain Photos
Source: http://www.flickr.com
Wznoszenie domu jednorodzinnego dla co poniektórych osób to prawdziwy koszmar. Ważne jest, aby podejmować mnóstwo kluczowych decyzji , a także być non stop pod telefonem. Oczywiście, jeżeli rozporządzamy sporą ilością pieniędzy, to uda nam się postawić dom w kilka miesięcy. Najczęściej jednak tego typu budowa ciągnie się nawet przez parę lat. Dlatego też, już teraz powinniśmy pomyśleć co będziemy musieli zakupić i jakie ważne decyzje podjąć.
Read more >>

Nowoczesne rozwiązania w zakresie dachów

Posted on 18/01/2018 12:17pm
Zielony dach w mieście
Author: pnwra
Na chwilę obecną nowe rozwiązania pojawiają się w zasadzie we wszystkich dziedzinach codzienności. Nie są to tylko innowacje w rozmaitych dziedzinach przemysłu. Sporo z nich dotyczy zwykłych osób, które napotykają na innowacje na co dzień. Ogólnie wynalazki najczęściej tworzone są po to, by ułatwiać życie ludziom. W ogólnie pojmowanym budownictwie stoją więc na ważnym miejscu.
Read more >>

Odpowiedzi na popularne pytania związane z budową swojego budynku mieszkalnego

Posted on 18/01/2018 12:17pm
budowa domu
Author: Fiona MacGinty-O’Neill
Source: http://www.flickr.com
Spore grono osób wariuje z radości, gdy nareszcie ma się zacząć budowa wymarzonego domu. Jednak nie jest to wcale taka prosta sprawa. Budowa domu to milion spraw papierkowych, a do tego jeszcze sprawdzanie czy firma budowlana wyrabia się w terminie, czy przypadkiem nie zawyżyła kosztów itp. Obaw jest całe mnóstwo, dlatego bardzo popularne okazały się porady budowlane.
Read more >>

Budujesz nowy dom? Zapoznaj się z poniższym porównaniem ceramicznych pustaków i tradycyjnych cegieł

Posted on 18/01/2018 12:17pm
pustaki i pianka
Author: Porotherm
Source: Porotherm
Budowa własnego domu to zdecydowanie duża odpowiedzialność, ale również radość. Jeśli uda się osiągnąć zaplanowany efekt, wtedy możemy Ci praktycznie zagwarantować, że duma będzie Cię rozpierała jeszcze przez wiele dni. Pamiętaj jednak, że z budowaniem swojego domu zazwyczaj wiąże się stosunkowo duża odpowiedzialność - często będziesz musiał podjąć decyzje dotyczące kwestii, na których zupełnie nie będziesz się znał. W takich wypadkach prostym odruchem jest najczęściej pozostawienie tego rodzaju decyzji komuś innemu, jednakże musisz się przygotować, że nie będziesz mógł zrobić czegoś takiego.
Read more >>

W jaki sposób projektuje się konstrukcje z żelbetu?

Posted on 18/01/2018 12:17pm
Żelbeton
Author: Bruk-Bet®
Source: Bruk-Bet®
Wysokie drapacze chmur, wiadukty, czy tamy to bardzo masywne obiekty, które muszą dźwigać kolosalny ciężar, a jednocześnie być niepodatne na działanie różnorodnych czynników. Od prawidłowości ich skonstruowania zależy zdrowie i życie ludzi.
Read more >>

Projekty domów z piwnicą i bez, domy parterowe i z poddaszem - w jaki sposób wybrać ten najlepszy dla nas projekt domu.

Posted on 18/01/2018 12:16pm
projekt domu
Wybudowanie swojego domu to proces niezwykle skomplikowany i najeżony dużą ilością trudności. Już wybór tej jednej odpowiedniej lokalizacji może potrwać długo i być może nawet nie przyniesie satysfakcjonującego finału w postaci odnalezienia działki idealnej. Każdy z nas ma swą własną wizję tego, gdzie musi znajdować się ten upragniony dom. Warto mieć na uwadze, że jest to decyzja najczęściej na calutkie życie i raczej nie ma innej możliwości, aby przeprowadzić się i postawić dom gdzie indziej.
Read more >>

Remont i budowa domu – co może okazać się pomocne

Posted on 18/01/2018 12:16pm
budowa domu
Author: Freddy
Zarówno w trakcie prac remontowych, jak i budowy domu wymagane są różne rodzaje materiałów. Wszystko zależne jest od obszaru podejmowanych prac, ale takie elementy, jak pręty ciągnione bądź profil stalowy zamknięty mogą się naprawdę przydać przydatne.
Read more >>

Skutecznych rozwiązań w zakresie budowania domu jest wiele – wykorzystajmy je

Posted on 18/01/2018 12:16pm
domki
Author: richard olvera
Source: http://www.flickr.com
Budownictwo to ta branża, która w ostatnich latach przeżywa duży rozkwit. Widać to zarazem jeśli chodzi o stawianie konstrukcji pożytku publicznego, jak i tych tworzonych w prywatnym celu. Domy jednorodzinne współcześnie buduje się nie tylko szybciej, ale jednocześnie są one atrakcyjniejsze, a i w większym zakresie niż kiedyś współgrają ze środowiskiem naturalnym i świetnie się w niego wkomponowują. Ci, którzy mają obawy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań jeśli chodzi o budowę domów, powinni szybko zrozumieć korzyści wynikające z wykorzystania tego rodzaju rozwiązań.
Read more >>

Piwnica – użyteczna część domu, którą warto mieć

Posted on 18/01/2018 12:16pm
przed projektowaniem domu
Author: Epicantus
Source: http://www.flickr.com
Nasze domy składają się z wielu części, tego typu jak kuchnie, salony, tarasy, pokoje, łazienki i podobne pomieszczenia. Coraz więcej ludzi wybiera obecnie projekty domów z piwnicą, ponieważ zwracają one uwagę na funkcjonalność tego dodatkowego pomieszczenia w codziennym życiu. Piwnice były kiedyś uwzględniane w każdym domu, niemniej w ostatnich latach rezygnowano z takiego pomysłu.
Read more >>

W jaki sposób niepowtarzalnie urządzić swoje wnętrze w domach oraz mieszkaniach

Posted on 18/01/2018 12:15pm
Sypialnia
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Znakomicie przygotowana stylistyka wnętrz jest przeważnie przygotowana na podstawie wcześniej przygotowanego planu. Konsumenci z chęcią współpracują ze specjalistami, co cieszą się znacznym powodzeniem na rynku. Ich projekty są idealną inspiracją dla innych, więc sporo osób tak radośnie sięga po nowe materiały remontowe.
Read more >>

W jaki sposób skutecznie znaleźć dzisiaj najlepszą firmę sprzątającą dla własnego przedsiębiorstwa?

Posted on 18/01/2018 12:15pm
Firma sprzątająca
Author: Kat N.L.M.
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na korzystanie z usług profesjonalnych firm sprzątających, gdyż jest to bardzo wygodne i atrakcyjne pod względem finansowym rozwiązanie. Firma sprzątająca bowiem dysponuje własnym sprzętem, troszczy się o uzupełnianie koniecznych środków czystości i jest w stanie zaoferować realizację usługi w najlepszym dla klienta czasie. W jaki sposób wybierać najbardziej odpowiednią firmę sprzątającą?
Read more >>

Biuro projektowe i projektanci - skuteczna pomoc przy projektach

Posted on 18/01/2018 11:35am
zobacz
Author: Robert Linsdell
Source: http://www.flickr.com
Abyśmy na pewno byli zadowoleni z domu, w którym zamieszkamy, z pewnością musimy przypilnować, żeby był on w właściwy sposób do nas dopasowany. Dlatego tak istotne jest to, żebyśmy przed jego wybudowaniem, rzetelnie przejrzeli jak najwięcej projektów i zadecydowali się na ten, który będzie nam najbardziej pasował.
Read more >>