Witamy w świecie kolumn i krokwii

Dzięki nam Twój budynek, nie dość że się nie zawali, to jeszcze będzie wyglądał rewelacyjnie i zachwycał do tego swoim niepowtarzalnym, klasycznym stylem. Mamy za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów i wyprodukowanych kolumn i innych elementów architektonicznych.

Okna z drewna

Posted on 21/07/2018 7:19am
Okna OKNOPLAST Kraków
Mniej więcej dwadzieścia lat wstecz hitem były ramy okienne plastikowe i wszyscy na fali popularności wymieniali na nie poprzednie. Okna z plastiku mają naturalnie swoje pozytywy, ale mają również minusy. To okna drewniane są najlepszym wyjściem.
Read more >>

Nowoczesne okna drewniane

Posted on 21/07/2018 7:15am
okna dachowe
Author: FAKRO
Nie ma znaczenia czy mamy mieszkanie w bloku, czy może w wolno stojącym domu – jeżeli jest to dom, który zaprojektowano już kilkadziesiąt lat temu powinniśmy zastanowić się nad wymianą okien. Nawet w najlepiej docieplonym budynku będzie zimno, jeśli okna w nim będą stare i rozszczelnione.
Read more >>

Wysoka atrakcyjność domów – ciekawe projekty - sprawdź na ten temat więcej

Posted on 21/07/2018 7:12am
dom
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Konsumenci poszukujący świetnych specjalistów wykonujących projekty domów pragną sięgać po to, co świetne. Nie bez znaczenia jest jednak też to, aby te usługi nie były drogie. To motywuje klientów podobnie, jak profesjonalizm proponowanych usług i ich doskonała jakość. Wyjątkowo tanie projekty domów są jednocześnie dostosowane znakomicie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się u każdej zamawiającej osoby. Read more >>

Projekty niewielkich domów, jakie wcale nie muszą być pozbawione finezji

Posted on 21/07/2018 7:12am
dom
Dużo z nas marzy o wielkim ślicznym domu, z wspaniałym, obszernym salonem, przynajmniej dwoma sypialniami i perfekcyjną kuchnią. Mieszkanie w takim domu z pewnością byłoby czymś zachwycającym, niemniej jednak kiedy pomyślimy o kosztach wybudowania tak dużego domu jednorodzinnego, a także o kosztach jego utrzymania… miny mogą nam trochę zrzednąć. Niestety, nie każdy ma sposobność posiadania ładnego, ogromnego domu z dwoma piętrami oraz wieloma cudownie urządzonymi pomieszczeniami.
Read more >>

Stojaki na drewno to właściwa decyzja

Posted on 20/07/2018 7:19am
place zabaw
Author: USAG- Humphreys
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy posiadać świadomość, że w naszym domu i ogrodzie, odnajdzie się wszystko co niezbędne, to koniecznie powinniśmy się przyjrzeć temu, co oferują nam sklepy budowlane.
Read more >>

Funkcje kierownika budowy

Posted on 19/07/2018 11:20am
Budowa
Author: Chris RubberDragon
Source: http://www.flickr.com
Kierownik budowy to osoba wspierającą inwestora, przede wszystkim w sprawie prowadzenia budowy zgodnie z wymogami i prawem budowlanym. Kierownik budowy z Wrocławia ponosi zupełną odpowiedzialność za realizację robót i zdarzenia które potrafią zaistnieć w trakcie budowy domu. Przepisy budowlane dokładnie wymienia główne zadania kierownika budowy. Kierownik budowy kontroluje budowę budynku i jest za to odpowiedzialny.
Read more >>

W przypadku, gdy masz u siebie drewnianą podłogę, warto od czasu do czasu skorzystać z usług cykliniarskich

Posted on 19/07/2018 7:20am
deski podłogowe
Author: DLH Poland
Source: DLH Poland
Każdemu zależy na tym, aby wnętrze jego budowli czy innej posiadłości posiadało wspaniałe , a także wytrzymałe podłogi. Dotyczy to zarówno tradycyjnych podłóg, jak oraz posadzek bądź mozaik.Przy przygotowywaniu rozmaitego typu posadzek jak również parkietów – nadzwyczaj w salach tanecznych, konferencyjnych oraz niektórych prywatnych – nieodzowne są usługi autentycznych ekspertów w postaci pomocy cykliniarza.
Read more >>

Po czym poznać właściwą bramę przesuwną? Faktycznie musi posiadać parę niezbędnych cech

Posted on 19/07/2018 7:15am
bramy do garażu
Author: Jon
Source: http://www.flickr.com
Bramy wjazdowe to nie jest zwykły element płotu. To one przecież są często na widoku i najczęściej używane. Ich dobór więc i montaż jest niezwykle istotny, jednocześnie ze względów funkcjonalnych, bezpieczeństwa, oraz estetycznych. Aktualnie dużo ludzi kupuje bramy przesuwne, szczególnie sprawdzonych firm jak Betafence. Pomagają zaoszczędzić sporo miejsca i są bardzo praktyczne w codziennym używaniu. Świetnie sprawdzają się na przydomowych posesjach, oraz sporych miejscach użyteczności publicznej.
Read more >>

Fachowa instalacja pompy ciepła w asortymencie rozlicznych firm

Posted on 18/07/2018 7:16am
pompa ciepła
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Instalacja pompy ciepła z pewnością musi przebiegać biegle oraz niesłychanie precyzyjnie. Należycie zainstalowana pompa ciepła ma najważniejszy wpływ na jej odpowiednie funkcjonowanie, natomiast niepoprawna czy też błędna instalacja może doprowadzić do wielu różnorodnych kłopotów oraz problemów z działaniem oraz funkcjonowaniem pompy ciepła. Wskutek tego pewnie każdy zgodzi się z tym, że instalacją pompy ciepła winna zająć się osoba z znacznym doświadczeniem i fachową wiedzą.
Read more >>

Jakim sposobem młodzi ludzie mogą uzyskać swoje pierwsze mieszkanie?

Posted on 18/07/2018 7:12am
W mieszkaniu
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie miejsca zamieszkania dla młodych ludzi jest sprawą pierwszorzędną. Jest to bowiem jasny sygnał ich uniezależnienia się oraz osiągnięcia swego rodzaju życiowej samodzielności. Trzeba pomimo tego zauważyć, że jego pozyskanie wcale nie jest sprawą bezproblemową. Przeważnie występującym kłopotem okazuje się bowiem znalezienie trafnej lokalizacji naszego mieszkania oraz rzecz jasna zorganizowanie wystarczających środków finansowych. Ceny nieruchomości na naszym rodzimym rynku mogą nam w wielu przypadkach wydawać się nierealne.
Read more >>

Drzwi wiatrak możemy wykorzystać w różnych pomieszczeniach

Posted on 17/07/2018 7:20am
płytki
Author: ROGALA
Source: ROGALA
Co przedstawiają nam markety budowlane?

Kiedy pragniemy się zabrać za aranżację domu, to powinniśmy przemyśleć co będzie nam niezbędne. Najlepiej zadziałamy, kiedy nawiedzimy jeden sklep, w którym będziemy mogli kupić jak najwięcej produktów, ponieważ wtenczas będziemy mogli zaoszczędzić bardzo sporo godzin i jednocześnie będziemy mogli porównać przeróżne przedmioty.
Read more >>

Przykładowe problemy z wilgotnym stanem niektórych nieruchomości

Posted on 17/07/2018 7:20am
osusacz przemysłowy
Author: Alex Wiebe
Source: http://www.flickr.com
Wilgoć może okazać się bardzo poważnym problemem w kontekście stanu obiektu budowlanego, i z tego powodu nic dziwnego, że na krajowym rynku działa wiele firm trudniących się osuszaniem murów. Ich działalność jest znakomitym rozwiązaniem na zawilgocone ściany budynków.
Read more >>

Który wariant nawierzchni zastosować w naszym domu?

Posted on 17/07/2018 7:18am
Kostka brukowa
Author: Toshiyuki IMAI
Source: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że otoczenie naszego miejsca zamieszkania wymaga niezmiernie wiele pracy by mogło wyglądać wyjątkowo funkcjonalnie. Chociaż wielu z nas wkłada sporo wysiłku w zagospodarowanie obszaru przydomowego, to jednakże na swojej drodze permanentnie spotykamy nowe kłopoty. Jest to na pewno związane z brakiem naszej wiedzy na temat budownictwa, które niestety w wypadku powstawania nowego domu jest sprawą zasadniczą.
Read more >>

Trzydzieści metrów kwadratowych w mieście czy dom z ogródkiem na wsi? Wybór należy do Ciebie!

Posted on 17/07/2018 7:17am
Od kilkunastu lat możemy zaobserwować ogromny rozwój miast. Liczące się na rynku spółki międzynarodowe czynią inwestycje w naszym kraju, rozkręcając u nas swoje oddziały. Na siedziby nowo powołanych przedstawicielstw biznesowych wybierane są naturalnie miejsca posiadające swoisty potencjał. Pod pojęciem potencjał korporacje rozumieją odpowiednie zaplecze komunikacyjne oraz dostateczną ilość kandydatów. Read more >>

Blaszane garaże - ile kosztują? Jak je postawić? Doradzamy w kupnie

Posted on 16/07/2018 11:11am
garaż koło domu
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach mogliśmy odnotować rosnące zainteresowanie blaszanymi garażami. Te stosunkowo lekkie konstrukcje to dobry sposób na osłonę pojazdu. Zakup ich jest nieporównywalnie tańszy od kosztów budowy klasycznego, murowanego garażu o takich samych parametrach. Mało tego, budowa blaszanego garażu nie jest obłożona tyloma regulacjami prawnymi, a niektóre tego typu konstrukcje można zrealizować bez zezwolenia na budowę.
Read more >>

Kotłownie kontenerowe to świetne rozwiązanie, jeżeli chcemy szybko oraz efektywnie ogrzać budynek mieszkalny lub hotel

Posted on 13/07/2018 7:17am
kotłownie kontenerowe
Czasem musimy ogrzać dom lub na ten przykład hotel, ale nie dysponujemy pieniędzmi albo przestrzenią na dużą kotłownię. W tym przypadku znakomitym rozwiązaniem może być przenośna kotłownia.


Jeśli interesują nas kotłownie kontenerowe, to bardzo dobrym rozwiązaniem może być zaglądnięcie do Netu i poszukanie firmy, która je posiada w sprzedaży.
Read more >>