Witamy w świecie kolumn i krokwii

Dzięki nam Twój budynek, nie dość że się nie zawali, to jeszcze będzie wyglądał rewelacyjnie i zachwycał do tego swoim niepowtarzalnym, klasycznym stylem. Mamy za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów i wyprodukowanych kolumn i innych elementów architektonicznych.

Jak wygląda cyklinacja, w jakim momencie jest konieczna? O czym trzeba pamiętać, czy opłaca się samodzielnie wykonywać cyklinację?

Posted on 19/04/2018 4:32pm
drewniany parkiet
Author: Akasa Gestión Consultores SL
Source: http://www.flickr.com
Każda, także wytrzymała podłoga drewniana będzie wymagała cyklinowania oraz pokrycia warstwą lakieru. Nie stanie się to od razu, ale po jakimś czasie musimy się na to przygotować. W jaki sposób zrobić renowację parkietu? Metoda renowacji posadzek z drewna, co oznacza deski lite, trójwarstwowe czy parkietu, tak właściwie zależy od tego, jakimi środkami zostały zaimpregnowane. Powłoki z lakierem wymagają bowiem całkowicie innego procesu niż olejowe. Lakier jest najpowszechniejszym impregnatem wykorzystywanym do podłóg z drewna. Nałożyć go najczęściej musimy w kilku warstwach.
Read more >>

Stylowe, stabilne oraz eleganckie podłogi drewniane

Posted on 19/04/2018 10:54am
Parkiet z grabu
Author: Podłogi.info
Podłogi drewniane stworzone posiadają sporo wspaniałych walorów estetycznych oraz praktycznych. Przede wszystkim są one istotnie nadzwyczajne pod względem odporności. Drewno od wielu długich lat jest używane w budownictwie oraz aranżacji wnętrz, bo jest to materiał cechujący się dużą wytrzymałością. Podłogi, drzwi lub domy wykonane z drewna są o wiele lepsze niż towary sporządzone z materiałów sztucznych.
Read more >>

Rolety - nowoczesne oraz wytworne ozdoby okien.

Posted on 19/04/2018 9:57am
Prześwit kontrolowany – rolety Dzień i noc
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
„ Kiedyś znajdę dla nas dom. Z wielkim oknem na świat....” słowa refrenu piosenki zespołu Varius Manx, mogą uszczęśliwić każdego, kto fantazjuje o swoim osobistym domku. Perspektywa własnego kąta jak i możliwość zagospodarowania każdego pomieszczenia daje wiele radości oraz satysfakcji. Przeróżne informatory, oferty supermarketów z asortymentem do domu, mają na celu wspomóc przy doborze mebli, dywanów. Trudno podjąć decyzję, bo wybór jest przeogromny. Oczy napawają się radością, widząc nasz piękny dom „ z wielkim oknem na świat...”
Read more >>

Okna dako Wrocław posiada we własnej ofercie

Posted on 19/04/2018 9:56am
polecane okna pcv do domu
Czy zaznaczymy jakie okna chcemy wstawić?

Kiedy podjęliśmy decyzję o tym, że chcemy się budować, to bez wątpienia musimy się zastanowić także nad tym, jakie okna pragniemy posiadać u siebie zamontowane. Występują one w różnej powierzchni, kolorystyce, a także mogą wyróżniać się detalami, które jednakże w ostatecznym rozrachunku mogą mieć wielkie znaczenie. Przez to właśnie musimy się dokładnie przypatrzeć różnorakim ofertom.
Read more >>

Wybieramy odpowiednie okna oraz drzwi do naszego domu, które doskonale będą spełniały swoje funkcje

Posted on 19/04/2018 9:56am
okno
Author: Sustainable Economies Law Center
Source: http://www.flickr.com
W trakcie urządzania mieszkanie bardzo istotnym elementem są dobrze dopasowane drzwi tudzież okna. Muszą one stanowić jednolitą całość ze stylistyką mieszkania i pasować do siebie barwą. Drzwi, okna i podłoga to części wyposażenia mieszkania, które muszą ze sobą współgrać i być wykonane z podobnych materiałów. Kiedy zdecydowaliśmy się na drewniane okna także drzwi powinny być w takim samym kolorze.
Read more >>

Nowoczesne okna drewniane

Posted on 19/04/2018 9:54am
okna dachowe
Author: FAKRO
Nie ma znaczenia czy mamy mieszkanie w budynku wielorodzinnym, czy jednak w wolno zbudowanym domu – jeśli jest to budynek, który powstał już kilkadziesiąt lat temu powinniśmy zastanowić się nad wymianą okien. Nawet w najlepiej zaizolowanym budynku będzie chłodniej, jeśli okna w nim będą wiekowe i nieszczelne.
Read more >>

Każdy śni o tym,aby posiadać własne cztery kąty, czyli rynek wtórny czy pierwotny?

Posted on 17/04/2018 7:55am
mieszkanie na poddaszu
Author: Paul Lucas
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj coraz więcej młodych ludzi decyduje się na zakup własnego M. Pomieszkiwanie kątem u rodziców lub teściów jest dla nie do zaakceptowania. Natomiast wieloletnie wynajmowanie mieszkania to z kolei zbędne wydawanie pieniędzy – w ciągu roku można przeznaczyć na ten cel nawet kilkanaście tysięcy złotych. Zakup własnego mieszkania wydaje się być więc pomysłem bardzo dobrym. Nasuwa się jednak pytanie, czy bardziej korzystnym rozwiązaniem są mieszkania deweloperskie czy te z rynku wtórnego.
Read more >>

Jaki kominek do domu wybrać? Wskazówki

Posted on 17/04/2018 7:55am
biuro nieruchomości
Author: Karen Highland
Source: http://www.flickr.com
Niemal każdy z nas śni o własnym małym domku z ciepłym kominkiem w pokoju dziennym. Bardzo często marzenia te się spełniają, przychodzi jednak dylemat, jaki kominek kupić? Czym się kierować analizując oferty? Z jakiego materiału ma zostać wykonany kominek? Postaram się opowiedzieć państwu parę przydatnych sugestii.
Read more >>

Nowe mieszkania w Gdańsku jako zapewnienie dobrego uporządkowania i nietuzinkowych widoków dla lokatorów.

Posted on 17/04/2018 7:53am
kamienice w Gdańsku
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Rynek mieszkaniowy w Gdańsku jest wielce zróżnicowany pod względem odmiany dostępnych mieszkań i ich wartości. Przy aktualnej, wielkiej ofercie, bez problemu odnajdziemy również oryginalne lokum w zabytkowym centrum miasta, nowe mieszkania w Gdańsku, tanie lokum w falowcu z dużej płyty, jak i lokal z segmentu popularnego czy lokal wakacyjny. Wola zakupowa zależy jedynie od zasobności portfela.
Read more >>

Mieszkanie na sprzedaż Krzyki Wrocław ma okazję nam podarować dużo zalet.

Posted on 17/04/2018 7:53am
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Co odnajdziemy patrząc na mieszkanie na sprzedaż Krzyki Wrocław? Jeżeli podejmujemy decyzję, że pragniemy zainwestować nasze luźne fundusze w zakup domu, to powinniśmy przeanalizować dużo ofert, tak żeby wziąć tą odpowiednią i mieć okazję w razie czego, w przyszłości czerpać z niej zyski.
Read more >>

Strony budowlane z projektami

Posted on 16/04/2018 8:49am
dom jednorodzinny
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Projekt domu to podstawa, albowiem bez niego nie da się rozpocząć budowy. Musi on być drobiazgowo oraz właściwie zrobiony, ponieważ w przeciwnym razie narobimy sobie mnóstwo trudności. Projekty takie można uzyskać już zrobione lub indywidualnie robione przez architekta na potrzeby danego klienta.
Read more >>

Jakie materiały budowlane powinno się wybrać do budowy domu

Posted on 15/04/2018 9:52pm
budowa domu
Author: Wolf System Sp. z o.o.
Source: Wolf System Sp. z o.o.
Konstrukcja domu w wielu przypadkach jest inwestycją na całe życie. Dlatego niewątpliwie powinno się do tego tematu podejść rozważnie i sumiennie. Jedną z rzeczy, do jakiej powinniśmy przyłożyć wielką wagę w trakcie budowy domu, jest wybór artykułów budowlanych.
Read more >>

O firmie w branży budowlanej

Posted on 15/04/2018 9:51pm
Nasza gospodarka pomimo światowego kryzysu ciągle idzie naprzód. Dzięki temu powstaje mnóstwo nowych obiektów. To również zasługa pieniędzy z Unii Europejskiej. Finansuje ona inwestycje wielu ośrodków, czy budynków użyteczności publicznej. Mnóstwo ludzi woli zainwestować własne środki we własne cztery ściany. Młode małżeństwa zaciągają pożyczki, po to, aby kupić używane mieszkanie albo działkę, na której postawią swój wymarzony dom.
Read more >>

Jeśli w tej chwili jesteś w czasie wykańczania domu, lub pilnie potrzebujesz elementów pociętej blachy – zapoznaj się z obszerną skalą ofert firm z usługami blacharskimi.

Posted on 15/04/2018 8:16pm
budowa domu
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
System gospodarczy budowlany w naszym kraju osiąga swoje maximum. Pojawia się mnóstwo możliwości. Przy aranżu postawienia domu, garażu, albo pomieszczenia gospodarnego, albo domu działkowego czy letniskowego – niejednym z kluczowych składników struktury bywa stosowne zadaszenie. Na pierwszym miejscu trzeba nie zapominać, iż w obecnych momentach budynek mieszkalny, to nie wyłącznie sześcian z paroma otworami okiennymi. To skomplikowana projekcja, która potrzebuje odpowiedniego wykończenia.
Read more >>